Jdi na obsah Jdi na menu

11. halové dvojzkoušky - Villa Gineta Masečín - 15.11.2009

Poprvé jsme se s Eimynkou zúčastnily těchto zkoušek. Jela s námi Jitka s Orinkem a jako

"dvojkaři" jsme měli prezenci až ve 12 hodin, takže jsme nemuseli ráno brzo vstávat. Halu

jsme našli celkem dobře a pak už jen čekali, co nám rozhodčí Zdeněk Spolek postaví :o) Zde

se běhá na písku s geotextilií - a je to hodně příjemný povrch. Celkem nás v MA2 bylo 19 a

Eimynka mi udělala velikou radost :o) pro nás na novém povrchu běhala krásně - celkem

rychle a hlavně nečuchala! První běh jsem jí zkazila, ale jinak byl perfektní a v dalším běhu

jsme se i umístily :o) Na jaře do haly určitě zase vyrazíme :o)

A jak jsme dopadly?

- 1. zkouška MA2 - DIS

- 2. zkouška MA2 - 6. místo - VD ( 1 chyba / 1 odmítnutí )

*
*

MR bíglíků v agility - Dřevěnice Jičín - 27.9.2009

Tak letos nám to konečně vyšlo a s Eimynkou jsem se tohoto závodu zúčastnila. MR

posuzovala Alice Glöcknerová, u které jsme běhaly s Eimynkou poprvé a stavěla pěkné

parkury, ale na nás možná moc běhavé. Pořadatelem byla Janik Vodvárková a Be Happy

Semily - díky za pěkné závody.

Eimynka si na tento den vybrala neběhavou náladu, k tomu se přidala faleška a docela teplé

počasí - a taky tak naše výsledky vypadaly.

Ale i přesto jsme obsadily krásné 11. místo ( 28 bíglů ) na MR bíglů v agility :o)

Agility závody - Soběslav - 15.-16.8.2009

Tento víkend jsme strávily s Eimynkou na závodech agility v Soběslavi ( pořádal Agility klub

Tábor ). Závody posuzoval slovenský rozhodčí Pavol Vakonič, který stavěl pěkné parkury a

určitě přilákal mnoho týmů, protože jen například v MA jich bylo kolem 30. Počasí bylo více

než teplé a skočky pro MA na výšce 43 cm, a tak jsme v neděli běžely už jen dva běhy, aby

toho na Eimynku nebylo zas moc.

Jinak víkend vydařený a pro nás příjemně zakončený v "naší" pískovně :o)

A výsledky:

- sobota - jumping - 8. místo ( 1 odm. )

- zkouška MA2 - 1. místo - VD ( 1 chyba / 1 odm. )

- agility - 14. místo ( 2 chyby / 1 odm. )

- neděle - jumping - 21. místo ( 1 chyba )

- zkouška MA2 - 4. místo - V ( 1 chyba za dotek )

Obrazek

Obrazek

*

*

Agility závody - Kardašova Řečice - 24.-25.7.2009

V těchto dnech jsme se s Eimynkou opět zúčastnily agility závodů v Řečici. Tentokrát začínaly

závody již v pátek a to 2x zkouška a v sobotu se běželo 4x (agility a jumping). Závody

posuzovala Lenka Pánková a hospitant p. Strnad, který stavěl na nás hodně těžké a

krkolomné parkury. Páteční zkoušky se nám líbily, v sobotu jsme běžely jen tři běhy ( vždy s

chybami a se ztrátou času ).

Prostředí opět pěkné a počasí nám vcelku přálo :o)

Eimynka je zlatíčko - v pátek jsme splnily jednu zkoušku do MA3.

- 1. zkouška MA2 - 1. místo - V

- 2. zkouška MA2 - 2. místo - D ( 1 chyba / 1 odmítnutí )

- 1. agility - 10. místo ( 1 odmítnutí )

- 2. agility - 9. místo ( 2 chyby / 1 odmítnutí )

- jumping - 10. místo ( 3 chyby / 1 odmítnutí )

Obrazek

*
*

Závody agility – Třeboň – 19. 4. 2009

Dnes se konaly agility závody na našem cvičáku ( KO agility Třeboň ) a přihlášeno bylo hodně týmů ( cca 80 ). Závody posuzoval Zdeněk Spolek. Předpověď počasí nám věštila déšť, ale celý den bylo krásně :o)

Pro nedostatek času ve zkouškovém období jsme si s Eimynkou zaběhly jen zkoušku – a to naší první v MA2. Zezačátku trochu čuchala, ale pak se rozběhala a povedl se jí i bezchybný slalom :o) Bohužel jsme měly jednu chybičku, ale nevíme kde :o(

A jak se nám vedlo?

- zkouška MA2 – 4. místo – V ( 1 chyba )

Obrazek

*
*

Dvoudenní halové závody agility – Výstaviště ČB – 7. - 8. 2. 2009

Zúčastnily jsme se našich prvních závodů v tomto roce. Rozhodčím byl Antonín Grygar a pro Eimynku to byly poslední závody v kategorii MA1. A Eimynka úspěšně „zakončila“ běhání v této kategoii.

Stala se opět vítězem kategorie MA1 a v celkových součtech MA obsadila krásné 4. místo :o)